• English

به وب سایت ما خوش آمدید


کمی درباره ما

شرکت ماد ماشین(سهامی خاص) در سال ۱۳۷۴ با رویکرد ارائه ماشین آلات کشاورزی در استان زنجان تاسیس گردید،که موفق به عقد قرارداد همکاری با شرکت های تراکتورسازی ایران ، بنگاه توسعه ماشین های کشاورزی و شرکت های خدمات حمایتی در سطح کشور در زمینه ساخت تریلر و دیگر ادوات کشاورزی گردید. در سال ۱۳۸۶ با رویکردی جدید به ارائه ماشین آلات راهداری ، خدمات شهری و عمرانی اقدام نمود و پس از اخذ نمایندگی انحصاری از معتبرترین کمپانی های اروپایی و آسیایی به سرعت توانست در زمره بزرگترین شرکت های فعال در زمینه ماشین آلات خدمات شهری و راهداری در ایران قرار گیرد.

در سال تولید ملی این شرکت اقدام به بومی سازی و تولید برخی از ماشین آلات وارداتی و اختراع و ساخت دستگاه فلاسک لکه گیر آسفالت نموده که هم اکنون در کشورمان به صورت انحصاری در بسیاری از پروژه ها مورد استفاده قرار گرفته است. این شرکت با دارا بودن سیستم گسترده خدمات پس از فروش و گارانتی با بهره گیری از نیرو های متخصص تا کنون توانسته است موجبات رضایتمندی مشتریان خود را فراهم نماید . شرکت ماد ماشین به مساحت ۱۲۰۰۰ متر مربع در استان زنجان علاوه بر تولید برخی از ماشین آلات امکان انجام تعمیرات کلی و نصب و راه اندازی دستگاه ها را فراهم نموده است .
لذا امید است این شرکت در سایه ایزد منان و با تلاش دست اندرکاران و کارشناسان خود در ارائه ماشین آلات کارآمد ، با کیفیت و نوین ، گامی بزرگ در جهت اعتلا و پیشرفت میهن عزیزمان بردارد.

دفتر مرکزی


ساعت کاری


شنبه
17:00 - 08:00
یکشنبه
17:00 - 08:00
دوشنبه
17:00 - 08:00
سه شنبه
17:00 - 08:00
چهارشنبه
17:00 - 08:00
پنج شنبه
13:30 - 08:00

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت ماد ماشین می باشد.

مکالمه را شروع کنید سلام! برای گپ زدن در واتس آپ ، کارکنان پشتیبانی را که می خواهید با آنها صحبت کنید انتخاب کنید